O které služby máte zájem?
Poptat služby
02_Sluzby_analyza_C.png, 33kB 02_Sluzby_analyza_C.png, 33kB
tick.png, 17kB
ANALÝZA A EDUKACE

Naše mnohaleté zkušenosti předáváme formou konzultací s našimi analytiky či školením na míru zákazníkovi. Výstupem analýzy je popis procesů od návrhu optimalizace vhodnými prvky průmyslové automatizace až po konečné řešení.
Mám zájem
02_Sluzby_robotizace_C.png, 44kB 02_Sluzby_robotizace_C.png, 44kB
tick.png, 17kB
ROBOTIZACE

Provádíme simulace a integraci průmyslových robotů do stávajících procesů či nových zařízení. Specializujeme se zejména na robotizaci obrábění, paletizace, inspekce, letování, nanášení lepidel/tmelů a manipulace v rámci zařízení, kamerové navádění.
Mám zájem
02_Sluzby_zarizeni_C.png, 45kB 02_Sluzby_zarizeni_W.png, 43kB
tick.png, 17kB
VÝVOJ A DODÁVKA ZAŘÍZENÍ

Na základě vstupní analýzy a schváleného technického zadání projektu, realizujeme vývoj, výrobu, kompletaci, odladění a dodávku zařízení do výrobního procesu na klíč. A to včetně příslušné dokumentace, atestů a zaškolení obsluhy i servisních techniků. Mezi nejčastěji dodávané zařízení jsou linky výstupních kontrol, jednoúčelové stroje, robotické aplikace a výrobní zařízení.
Mám zájem
02_Sluzby_projekt_C.png, 41kB 02_Sluzby_projekt_W.png, 39kB
tick.png, 17kB
PROJEKT

Realizovaná zařízení jsou navržena dle konkrétních požadavků zákazníka na míru. Před výrobou těchto zařízení je našimi projektanty vytvořena výrobní dokumentace, která je podložená simulacemi, testy realizovatelnosti, a vizualizací. Projektová dokumentace se skládá z konstrukčního návrhu 3D modelu, elektro-schématu, pneu-schématu řídícich a komunikačních algoritmů.
Mám zájem
02_Sluzby_software_C.png, 41kB 02_Sluzby_software_W.png, 37kB
tick.png, 17kB
VÝVOJ A DODÁVKA SOFTWARE

Software je inteligencí každého zařízení. Náš tým programátorů Vám navrhne, vyvine a dodá software včetně příslušné dokumentace a v případě zájmu předání zdrojových kódů. Specializujeme se převážně na dodávky software pro PLC (Siemens a Allan Bradley), vizualizace, databáze, desktop aplikace (C,C++,C#), zpracování obrazu (Open CV, CVX, XGX) a na projekty v prostředí LabVIEW.
Mám zájem
02_Sluzby_videni_C.png, 35kB 02_Sluzby_videni_W.png, 34kB
tick.png, 17kB
MĚŘENÍ A STROJOVÉ VIDĚNÍ

Integrujeme nástroje strojového vidění (kamery, čtečky DMC) do nových i stávajících zařízení.
Mám zájem
02_Sluzby_udrzba_C.png, 42kB 02_Sluzby_udrzba_W.png, 41kB
tick.png, 17kB
ÚDRŽBA A SERVIS

Zařízení v oblasti průmyslové automatizace jsou určena k nepřetržitému provozu. Pro zajištění spolehlivosti zařízení je nutná pravidelná údržba (mazání, seřízení, kontrola stavu dílčích komponent a diagnostika). V případě poruch nabízíme servisní podporu jak námi dodaných, tak stávajících zařízení.
Mám zájem
02_Sluzby_bezpecnost_C.png, 38kB 02_Sluzby_bezpecnost_W.png, 36kB
tick.png, 17kB
FUNKČNÍ BEZPEČNOST

Naši certifikovaní technici TUV provedou analýzu rizik, návrh nápravných opatření a integraci prvků funkční bezpečnosti dle platných norem a nařízení.
Mám zájem